• Головна
  • Новини
  • Захід до всеукраїнського Дня бібліотек та до Дня людей похилого віку у Шевченківському терцентрі

Захід до всеукраїнського Дня бібліотек та до Дня людей похилого віку у Шевченківському терцентрі

|

Приємна зустріч!

1 жовтня 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбулася зустріч «від усієї душі» до всеукраїнського Дня бібліотек та до Дня людей похилого віку.

З нагоди професійного свята – Всеукраїнського Дня бібліотек до підопічних відділення денного перебування терцентра завітали у гості співробітники Центральної дитячої бібліотеки ім. П.Панча Шевченківського району міста Харкова. Разом зі співробітником бібліотеки Ушаковою Любов’ю Федорівною гості зустрічі почали подорож в історію становлення книговидавництва та бібліотечної справи, поступово наближаючись до сучасності. Присутні брали активну участь у вікторинах та конкурсах, завдяки, яким у всіх був чудовий настрій. Завершилась зустріч зі співробітником бібліотеки віршем з добрими побажаннями.

Друга половина зустрічі була присвячена Дню людей похилого віку. В актовому залі були присутні досвідчені, мудрі, добрі люди, які заслуговують на повагу, і це наші підопічні. У свою адресу вони почули багато добрих побажань, прослухали історію свята, були зачитані вірші, прозвучала музична композиція, взяли участь у жартівливих іграх і конкурсах. У залі панувала радісна і весела атмосфера. Завершилась зустріч дружнім чаюванням з маленькими подарунками та веселим настроєм.

Терцентр Шевченківського району міста Харкова бажає старшому поколінню поваги близьких, здоров’я на всі роки й довгого життя на радість всій родині!

 

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: