• Головна
  • Новини
  • Консультування працівників підприємств Київського району з питань офіційного працевлаштування та дотримання вимог законодавства з охорони праці

Консультування працівників підприємств Київського району з питань офіційного працевлаштування та дотримання вимог законодавства з охорони праці

|

ПРЕС-РЕЛІЗ

Ні для кого не секрет, що легальна зайнятість є ключовим моментом  соціального захисту найманих працівників та дотримання трудового і пенсійного законодавства. На жаль, чимало роботодавців ігнорують норми чинного законодавства і спонукають тіньовій зайнятості, при цьому, часто-густо, заручившись підтримкою найманих працівників. Аби уникати таких негативних тенденцій, потрібно проводити роз’яснювальну роботу як серед працедавців так  і серед їх робітників. 

09.10.2019 фахівці відділу праці та зайнятості населення разом зі спеціалістами Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району відвідали АТ «Хартрон». На території підприємства розташовані ще декілька підприємств, а саме: ТОВ ВТП «Хартрон – Електрозв’язок», ТОВ НВП «Хартрон – Асконд», НВП «Хартрон – Плант», НВП «Хартрон – Експрес», ТОВ НВП «Хартрон – Інкор ЛТД». Під час спілкування з працівникам підприємств були роздані буклети та листівки, а також проводились консультування з питань офіційного працевлаштування та дотримання вимог законодавства з охорони праці.                  

Фахівці нагадали, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці несуть адміністративну та фінансову відповідальність. Крім того, за грубе порушення чинного законодавства про працю, встановлено також кримінальну відповідальність.

Також з нагоди Всесвітнього тижня космосу Харків відвідала астронавтка NАSА – Гайдемара Стефанишин – Пайпер. У рамках програми культурних заходів Стефанишин – Пайпер відвідала підприємства Харківщини, які зробили вагомий внесок у розвиток космічної галузі – «Хартрон» та Об’єднання «Комунар».

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: