Ми активні та позитивні!

|

Сьогодні, 03 жовтня 2019 года, підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району святкували День людей похилого віку та День ветерана України, тих людей, найбільше  багатство яких – досвід, мудрість, знання та уміння.

Директор  територіального центру Неговелов Олег Володимирович щиро привітав та побажав міцного здоров’я, чудового настрою всім присутнім.

Люди похилого віку сьогодні мають ті духовні якості, дякуючи яким вони гідно пройшли крізь всі жахи репресій та війн, вони є носіями вихованості, толерантності.

Працівники відділення денного перебування  розповіли відвідувачам, що потрібно не забувати виконувати, щоб життя після виходу на пенсію не було одноманітним та нудним. Учасник поетичного клубу «Поетична мудрість» Бетнєв Леонід Степанович підготував власні вірші, які надихають, окриляють та спонукають на  нові звершення.

День людини похилого віку – день коли ми вшановуємо своїх батьків, бабусь та дідів, віддаємо їм свою любов, дякуємо за терпіння та бажаємо довгих років життя.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: