• Головна
  • Новини
  • Міський творчий фестиваль клубів активного довголіття підопічних терцентрів м. Харкова «Україна. Харків. Любов.»

Міський творчий фестиваль клубів активного довголіття підопічних терцентрів м. Харкова «Україна. Харків. Любов.»

|

Прес-реліз
міського творчого фестивалю «Україна. Харків. Любов.»
клубів активного довголіття територіальних центрів надання соціальних послуг районів міста Харкова

Дата проведення: 08.10.2019 12.00

Місце проведення: просп. Тракторобудівників, 55 Харківський палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області.

Під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса 8 жовтня 2019 відбудеться міський творчий фестиваль «Україна. Харків. Любов.» клубів активного довголіття підопічних територіальних центрів районів міста Харкова, присвячений 365 річниці з дня заснування міста Харкова та з нагоди Дня особи похилого віку та Дня ветерана.

В районних територіальних центрах з 2006 року організовано роботу клубів активного довголіття, діяльність яких спрямована на розвиток творчих здібностей у людей похилого віку, організацію та розвиток творчого дозвілля, розширення світогляду, пропаганду здорового способу життя, заняття в групах за інтересами, що дозволяє підопічним вести активний спосіб життя.

Основним завданням міського творчого фестивалю «Україна. Харків. Любов.» є довести що життя після виходу на пенсію може бути цікавим, яскравим та насиченим. Творчість дарує кожному учаснику нові барви життя, сили, є гарним прикладом для молодого покоління. Це справжнє свято, яке чекають з нетерпінням!

У числі організаторів міського творчого фестивалю «Україна. Харків. Любов.» заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення С.А. Горбунова-Рубан.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: