Нам роки не біда, якщо душа молода

|

08 жовтня 2019 року відбувся міський творчий фестиваль «Україна. Харків. Любов.» клубів активного довголіття територіальних центрів районів міста Харкова, присвячений 365 річниці з дня заснування першої столиці та з нагоди Дня особи похилого віку та Дня ветерана. Зазначений захід був організований під керівництвом заступника Харківського міського голови  з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення  Горбунової – Рубан С.О. Фестиваль зібрав поціновувачів хорового мистецтва з усіх районів Харкова

Хорові колективи клубів активного довголіття територіальних центрів міста виконали пісні, присвячені Батьківщині.

На базі територіального центру Основ’янського району міста Харкова діє клуб активного довголіття «Срібний вік», представники якого і взяли участь у фестивалі з одноіменною назвою, виконавши пісню «Я люблю тебя жизнь» на вірші К. Ваншенкіна, музика Е.Колмановського. Учасники хорового коллективу з девізом «Нам роки не біда, якщо душа молода» руйнують стереотипи та доводять, що після виходу на пенсію життя тільки починається!

У фіналі зустрічі заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Горбунова – Рубан С.О. вручила грамоти та призи всім учасникам, побажала натхнення, творчих успіхів  та прекрасного настрою.

Переможених не було, оскільки кожен хоровий колектив отримав найнеобхідніше – чудовий досвід і творчу реалізацію!

Like this:

%d bloggers like this: