• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Харківський організаційно-методичний центр туризму

Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Харківський організаційно-методичний центр туризму

|

Улюблений Харків!

21 жовтня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Харківський організаційно-методичний центр туризму.

Екскурсія під назвою «Пам’ятники Харківщини» розпочалася з пам’ятника видатної актриси театру і кіно, почесного громадянина міста Харкова Людмили Гурченко, який був встановлений у сквері на вулиці Трінклера в центрі міста. Далі група екскурсантів разом з екскурсоводом направилися на площу Свободи до пам’ятника геніального математика, видатного механіка О.М. Ляпунова та до пам’ятника видатного історика Д.І.Багалія. Біля Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна екскурсовод сконцентрувала увагу екскурсантів на пам’ятниках В.Н.Каразіну, І.І.Мечникову, Л.Д.Ландау, С.А.Кузнецю. Потім підопічні направилися у парк ім. Шевченко, де встановлена велика кількість пам’ятників, скульптурних груп і композицій, таких як Л.Курбас, В.І.Вернадський, К.І.Шульженко, Т.Г.Шевченко, О.М.Бекетов, побували на 50-й паралелі та алеї «Харківська сирень».

Екскурсія була цікавою та пізнавальною. Підопічні дуже вдячні екскурсоводу Олені Леонідовні Чернусі за високий професіоналізм, любов до своєї роботи, відповідальне і поважне ставлення до туристів.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: