• Головна
  • Новини
  • Слобідський терцентр отримав дипломи у щорічному обласному конкурсі художньої самодіяльності «Талановиті люди – успішна країна»

Слобідський терцентр отримав дипломи у щорічному обласному конкурсі художньої самодіяльності «Талановиті люди – успішна країна»

|

Сяйво талантів!

Територіальний центр Слобідського району отримав дипломи у щорічному обласному конкурсі художньої самодіяльності «Талановиті люди – успішна країна» серед первинних організацій Профспілок, присвяченому Дню працівників соціальної сфери.

Наш колектив вже четвертий рік поспіль приймає  участь у  творчому конкурсі серед колективі працівників соціальної сфери , де можна показати свої таланти  та здібності.  Голова Харківської обласної організації профспілок соціальної сфери Людмила Володимирівна Пластун у вітальній промові сказала: «Сьогодні виступають наші найталановитіші соціальні працівники, які співають, декламують, танцюють та , взагалі, мають активну життєву позицію. Ми пишаємося нашими членами профспілки: самобутніми і неповторними».        

Загальний настрій учасників можна було б описати  у таких рядках: гордість і любов до професії, бажання розповісти яке це щастя – займатися улюбленою справою, бажання показати свої можливості і таланти.

Всі конкурсанти отримали дипломи та подарунки, а найголовніше- конкурсанти вибороли головний приз: величезну порцію бадьорості та гарного настрою. Впевнені, що і в подальшому працівники соціальної сфери даруватимуть своїм колегам талановиті виступи.

Like this:

%d bloggers like this: