• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Територіальному центру надання соціальних послуг Слобідського району виповнилось 27 років

Територіальному центру надання соціальних послуг Слобідського району виповнилось 27 років

|

З днем народження, улюблений терцентр!

За рішенням Комінтернівської районної ради № 318 від 20 жовтня 1992 року і наказом Харківського обласного управління соціального забезпечення № 231 1992 року, одним з перших в місті Харкові, був створений територіальний центр соціального обслуговування.

Історію територіального центру за 27 років розповісти неможливо. Це дуже важлива, відповідальна і непроста робота. Ми долаємо життєві труднощі, несемо заряд енергії, добра і милосердя людям, які потребують нашої допомоги.

За 27 років робітниками територіального центру було пройдено немало доріг, та надано багато різних послуг: інвалідам та учасникам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих, одиноким людям, дітям війни, інвалідам дитинства, інвалідам загального захворювання (слуху, зору), людям похилого віку, багатодітним сім’ям, дітям-інвалідам, малозабезпеченим громадянам, переселенцям із зони АТО, людям, які перебувають у складній життєвій ситуації.

Незважаючи на складну і відповідальну роботу працівники терцентру беруть активну участь в житті міста і району: це різні конкурси й фестивалі, виступи на районних та міських святах «Різдва», Масляної, 8-го березня, 9 травня, дня міста, дня людини похилого віку та інше.За час роботи територіального центру були створені 5 відділень, зараз працюють – 3 відділення.

Потрібно відзначити, що терцентр, необхідний для територіальної громади міста. Наші підопічні – різні, кожен по своєму відноситься до життя. Але, всі без винятку, потребують душевного тепла, турботи, уваги, адже вони пройшли важке життя і пережили зміну епох. Саме тому головний принцип нашої роботи – повага до особистості кожного нашого підопічного.

 

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: