• Головна
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців

|

Шановні роботодавці Холодногірського району м. Харкова!

Протягом 9 місяців 2019  року на  підприємствах Холодногірського району зареєстровано 26 нещасних випадків на виробництві, з яких 11 визнано страховими, 7 випадків знаходяться у стадії  розслідування (Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта», КП «Харківський метрополітен», ВП «Локомотивне депо Кременчук» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ВП «Куп’янська дистанція електропостачання» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ТОВ «Северський-2», Управління поліції охорони в Харківській області Департаменту поліції охорони Національної поліції України, ТОВ «Промметсплав», ТОВ «Діфлон», ТОВ «Ековолокно»). Головними причинами нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за матеріалами розслідування було невиконання посадових обов’язків та вимог інструкцій з охорони праці.

Оперативним моніторингом щодо стану охорони праці в районі за 9 місяців 2019 року охоплено 288 підприємств, організацій та установ. На цих підприємствах протягом 9 місяців 2019 року чисельність посадових осіб, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 1348 осіб (98,4 % від запланованого), чисельність  робітників, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 5238 осіб (100 % від запланованого), медичні огляди пройшли 8644 працівники певних категорій (100 % від запланованого).

За результатами аналізу інформації щодо виконання  Комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам  встановлено, що на здійснення 1349 заходів з охорони праці підприємствами витрачено 28980,56 тис.грн. Витрати на одного працюючого становили 1029 грн.

Кількість робочих місць, які підлягають атестації за умовами праці,  склала  2757 одиниць, а кількість атестованих робочих місць – 2755 одиниць. Таким чином, станом на 15.10.2019 на 2 підприємствах не атестовано 2 робочих місця. Питома вага атестованих робочих місць до потрібного становить  99,92 %.

Звертаємо увагу  керівників підприємств, установ та організацій  всіх форм власності та господарювання, що у відповідності до ст. 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавства про охорону праці передбачено дисциплінарну, адміністративну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

Like this:

%d bloggers like this: