• Головна
  • Новини
  • Урочистий пленум з нагоди 30-річчя заснування організації ветеранів України Основ’янського району міста Харкова

Урочистий пленум з нагоди 30-річчя заснування організації ветеранів України Основ’янського району міста Харкова

|

ВІТАЄМО ВЕТЕРАНІВ РАЙОНУ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ  ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ОСНОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ  МІСТА ХАРКОВА!

18 жовтня 2019 року в адміністрації Основ’янського району міста Харкова відбувся урочистий пленум з нагоди 30-річчя заснування  організації ветеранів України Основ’янського району міста Харкова.

З промовою виступив директор територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова Неговелов О.В., який щиро привітав представників організації з річницею її заснування, побажав всім присутнім довгих років життя, міцного здоров’я та родинного затишку.      

Неговелов О.В. проінформував участників пленуму про діючі відділення територіального центру та послуги, які надаються. Головними принципами роботи терцентру є адресність, індивідуальний підхід, доступність та відкритість. Директор територіального центру наголосив, що робота всіх відділень організації спрямована для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Like this:

%d bloggers like this: