• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Урочисті заходи в КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Промінь» до Дня День захисника України та Дня козацтва

Урочисті заходи в КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Промінь» до Дня День захисника України та Дня козацтва

|

14 жовтня наша країна відзначає День захисника України -це свято єднає нашу країну, закликає усіх до згуртованості перед можливими викликами та загрозами. Напередодні свята, 8 жовтня, в Центрі відбувся осінній бал «Як у нас на Україні».

В дні підготовки святкування вихователі Центру застосовують найрізноманітніші форми роботи з дітьми та особами з інвалідністю: читання творів про життя козаків, перегляд тематичних картин, слухання музики, розучування віршів, проведення сюжетно-рольових ігор, малювання на тему «Ми роду козацького діти», подивилися фільм про життя козаків на острові Хортиця.

Велику допомогу ми отримуємо від працівників Центральної дитячої бібліотеки ім. Петра Панча. Цього разу бібліотекарі Ушакова Любов Федорівна та Хорунжа Тетяна Владиславівна разом з вихователями Центру організували та провели книжкову виставку «Велична епоха – Козаччина», літературну подорож «Пригоди малих козаків» та вікторину «Життя козацьке». Згадували про звичаї наших прадідів – козаків, розібрали значення свята Покрови для козацтва та необхідність заохочувати покоління , що підростає,  зберігати традиції свого народу.

Like this:

%d bloggers like this: