• Головна
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців та мешканців

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців та мешканців

|

Шановні роботодавці та мешканці Холодногірського району!

На підставі  даних  КНП «Міська поліклініка  № 24», Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2 Філії «Центр охорони здоров`я» ПАТ «Українська залізниця», КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 19», згідно з  первинними зверненнями всіх потерпілих до зазначених установ протягом 9 місяців  2019  року зареєстровано 408 звернень з приводу отримання травм невиробничого характеру (на 273 звернень менше, або на 60 %, ніж за 9 місяців 2018 року).

Основною подією, що призвела до нещасних випадків невиробничого характеру, є падіння потерпілих (88,0%  від загальної кількості зареєстрованих нещасних випадків).

На виконання Порядку  розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270 (зі змінами), Управлінням праці та соціального захисту населення опрацьовано 342 повідомлення про нещасний випадок (на 33 повідомлення більше, ніж за 9 місяців 2018 року, або на 10,67 %), з них стосовно мешканців Холодногірського району – 311 (або 90,93 %  від загальної кількості потерпілих), мешканців м. Харкова – 5 (1,46 %), мешканців Харківської області – 13 (3,8 %), мешканців інших областей України – 12 (3,51 %), інших країн –1 (0,3 %).

За результатами опрацювання повідомлень встановлено, що 51,46 % випадків стались на вулиці, 37,42 % випадків стались з потерпілими вдома, 4,68 % випадків – це спортивні травми, 4,1 % випадків – в інших місцях (ринки, гаражі, кафе тощо), 2,34 % випадків – у громадському транспорті.

За матеріалами  розслідувань 24 нещасних випадків  невиробничого характеру встановлено, що головною причиною нещасних випадків була особиста необережність потерпілих.

У зв’язку з вищевикладеним,  звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та господарювання щодо активізації проведення профілактичної роботи, спрямованої на попередження нещасних випадків невиробничого характеру.

Також, звертаємо увагу мешканців Холодногірського району на необхідність дотримання правил безпеки у побуті та в громадських місцях, а також  проведення роз’яснювальної роботи з дітьми щодо небезпеки вуличних та побутових травм, тощо.

Like this:

%d bloggers like this: