• Головна
  • Новини
  • Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Основ’янського району

Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Основ’янського району

|

У терцентрі Основ’янського району в листопаді розпочато роботу з проведення внутрішнього оцінювання якості соціальних послуг догляд вдома, паліативний догляд, соціальна адаптація, консультування, соціальна профілактика.

У відділенні соціальної допомоги вдома члени комісії відвідують підопічних вдома, спостерігають за наданням заходів та проводять опитування щодо якості надання послуг, відповідності їх особовим потребам підопічних, періодичності надання заходів, вирішення проблемних питань, етики роботи соцробітників.

У відділенні денного перебування опитування проводиться з відвідувачами заходів щодо консультування з питань соціального захисту. Особлива увага приділяється питанню – як отримана інформація допомагає у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Оцінка якості соціальної профілактики проводиться через опитування осіб, які звернулись до територіального центру за різними видами соціальних послуг у результаті проведення соцпрацівниками та фахівцями    інформаційно–роз’яснювальної роботи в районі серед осіб похилого віку.

Like this:

%d bloggers like this: