• Головна
  • Новини
  • Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Слобідського району

Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Слобідського району

|

У терцентрі Слобідського району з 01.10.2019 р. по 28.11.2019 р. проходило внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг догляд вдома та представництво інтересів для осіб віком 90 років і старше.Оцінюванням було охоплено 65 отримувачів соціальних послуг.

Оцінка якості проводилась шляхом спостереження за процесом надання послуг та опитування підопічних методом анкетування. Особи поважного віку 90+ особливо потребують уваги та індивідуального підходу для вирішення соціальних проблем, або складних життєвих обставин, пов’язаних з віком, інвалідністю, станом здоров’я.

Комісія зробила підсумки проведеної роботи з внутрішнього оцінювання та розглянула плани заходів з покращення якості надання соціальних послуг. За результатами опитування всі підопічні якістю та періодичністю надання соціальних послуг задоволені.

Проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг сприяє виявленню проблем, оптимізації надання соціальних послуг, підвищенню рівня професійної компетенції працівників.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: