Допоки пам’ять в серці не згасає!

|

22 листопада 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбулася «Зустріч від усієї душі» до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні.
.
На столі застеленому скатертиною склянка води зі шматком хліба, колоски, запалена свіча, національна книга пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Харківській області. Так почалась зустріч в актовому залі відділення денного перебування.

Підопічні схиливши голови в скорботі хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні 1932-1933 р., запалили свічки пам’яті. Ведуча зачитала найстрашніші факти Голодомору, були зачитані вірші про ті страшні часи, присутні ділилися спогадами. Завершився захід молитвою «Отче Наш».Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам’ять назавжди залишається з нами. То ж пом’янемо сьогодні тих великомучеників нашої тяжкої історії – мільйони українських селян, жертв небаченого в історії людської цивілізації голодомору.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: