• Головна
  • Новини
  • Концерт до Міжнародного дня осіб з інвалідністю в Новобаварському терцентрі

Концерт до Міжнародного дня осіб з інвалідністю в Новобаварському терцентрі

|

ПОВАГА ВІД ДУШІ

19 листопада 2019 року у відділенні денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова відбувся святковий концерт, присвячений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед особами з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Це окремі життя, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає. Хоровий ансамбль «Перлина» з великою повагою до цих людей підготував свою концертну програму, в якій лунали пісні, сповнені надії, любові та віри в найкраще. Атмосфера у залі була наповнена теплом та позитивними емоціями.

Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислюватися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день третього грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю, і вони потребують допомоги та уваги, а саме, найперше, нашої посмішки та розуміння.

Like this:

%d bloggers like this: