Поважай свою працю і відстоюй свої права

|

«Поважай свою працю і відстоюй свої права» саме під таким гаслом відділ праці та зайнятості населення разом зі спеціалістами Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району продовжує проведення  інформаційно – роз’яснювальної роботи з роботодавцями району.

Так 18.10.2019 фахівці відділу праці та зайнятості населення разом зі спеціалістами Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району провели інформаційно – роз’яснювальній семінар на тему: «Поважай свою працю і відстоюй свої права». У заході приймали участь представники підприємств Київського району.

Під час зустрічі обговорювалися питання додержання на підприємствах рівня оплати праці, необхідність своєчасної виплати заробітної плати та сплати  податків та інших обов’язкових платежів. Важливість укладання колективних договорів з метою запобігання трудових спорів.

24.10.2019 проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу зі  студентами Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” та Харківського радіотехнічного коледжу щодо особливостей праці неповнолітніх.

В ході бесіди було підвищено  рівень обізнаності молоді у своїх правах, акцентовано увагу на права молоді під час офіційного оформлення на роботу.

За результатами заходу молодь дійшла висновку, що відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників цілого ряду соціальних гарантій як сьогодні, так і в майбутньому. Тому молодь повинна бути відповідальна, поважати себе і вимагати безпечну і гідну роботу, і бути відповідальною перед суспільством і державою.

Під час спілкування усім присутнім були роздані буклети та листівки, проводились бесіди стосовно їх знань по реалізації прав та можливостей у світі праці.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: