Прес–анонс  «Харків – місто талантів»

|

В рамках реалізації Міської цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова» на 2018-2021 роки 7 листопада в фойє Харківського Національного Академічного Театру Опери та балету ім. М.В. Лисенка (вул. Сумська, 25) буде відкрито виставку фоторобіт «Безмежна реальність», яку, як випускні роботи, підготували студенти-учасники соціального проєкту «Харків – місто талантів» – переможця конкурсу цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова» у 2019 році.

Проєкт розпочався 31 липня 2019 року. 

Метою проєкту є допомога людям з інвалідністю (в тому числі тим, хто пересувається на кріслах колісних) адаптуватися в сучасному суспільстві, розкрити свої творчі здібності, набути цікаві та прибуткові професії фотографа-ретушера-сініматографа, завдяки яким вони зможуть в майбутньому самі себе забезпечувати. В проєкті працюють кращі психологи України, майстри фотографії та сінематографії, ретуші та фотошопу.

Автор проєкту-ініціативи – громадська організація «Червона Рута» (керівник – Оксана Бакуменко).

Соціальний проєкт впроваджується у співпраці з Управлінням праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

7 листопада учасники проєкту продемонструють свої картини і поділяться враженнями від роботи в проєкті і його результатів. До показу буде виставлено більше 200 робіт.

Початок роботи заходу – о 15:30.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: