• Головна
  • Новини
  • Прес-анонс про реалізацію проекту «Розвиток дітей – запорука успішної країни»

Прес-анонс про реалізацію проекту «Розвиток дітей – запорука успішної країни»

|

Прес-анонс про реалізацію

проекту «Розвиток дітей – запорука успішної країни»,

в рамках цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі)

міста Харкова» на 2018-2021 роки

Захід буде проведено 2 грудня 2019 року в «Соціальному будинку» БО «Благодійний фонд «Благо» за адресою: вул. Велика Панасівська, 7.

Початок роботи о 16-00.

3 серпня 2019 року в Харкові на базі «Соціального будинку» Благодійної організації «Благодійний фонд «Благо» реалізовувався соціальний проект «Розвиток дітей – запорука успішної країни», який отримав перемогу на конкурсі ініціатив жителів міста Харків в межах цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова на 2018-2021 роки.

Проект виконувався Управлінням праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради у співпраці з Центром для дітей «Генерація UA» на базі «Соціального будинку» БО «Благодійний фонд «Благо».

Мета проекту – забезпечення рівних можливостей всебічного розвитку дітей, розкриття їх творчого потенціалу, поліпшення психологічного стану та організація безпечного, корисного дозвілля. До участі в проекті було залучено понад сто дітей з-поміж цільової групи.

В рамках проекту працювали студії: спортивна (фітнес тренування), фото школа «Art social foto», пісочної анімації, англійська мова для трьох груп різної вікової категорії, «Територія творчості», «Соціальна журналістика» та «Дозвілля з дитиною». З дітьми працювали соціальні працівники БО «ХБФ «Благо» та залучені фахівці.

Ця презентація – справжня карусель, об’єднана в одне ціле неземної фантазії авторів – дітей, що живуть з мрією про красу, добро і радість. Творчість грає важливу роль в розвитку дитини, дозволяє активно пізнавати навколишній світ, допомагає дитині висловлювати свої емоції та враження через образотворчу діяльність.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: