• Головна
 • Новини
 • Робоча нарада з питань проведення повідомної реєстрації колективних договорів в місті Харкові

Робоча нарада з питань проведення повідомної реєстрації колективних договорів в місті Харкові

|

31 серпня 2019 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

В жовтні поточного року Департаментом праці та соціальної політики Харківської міської ради проведена робоча нарада з питань проведення повідомної реєстрації колективних договорів в місті Харкові, в якій прийняли участь заступники начальників управлінь, начальники відділів соціально – трудових відносин управлінь праці та соціального захисту населення районних адміністрацій Харківської міської ради.

Крім того, в нараді прийняла участь: Печура Тетяна Миколаївна – заступник директора Департаменту – начальник управління праці Харківської обласної державної адміністрації.

Відтепер Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів діє у новій редакції.

На реєстрацію необхідно подавати один примірник колективного договору разом із додатками та супровідним листом. Сторінки договору повинні бути прошитими і пронумеровані.

На вибір сторін угод, договорів (залежно від їхніх можливостей) пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу:

1) оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

2) оригінал електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

3) електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації колективної угоди, договору, змін і доповнень до них, повертати їх на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати додаткові вимоги до оформлення поданих на реєстрацію документів.

Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію угоди (договору), змін і доповнень до них суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ.

У разі виникнення питань з приводу використання оновленого Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів звертатись за телефоном: 715-73-47 до відділу соціально-трудових відносин управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та Управлінь праці та соціального захисту населення районних адміністрацій Харківської міської ради:

 1. Шевченківський район: пр. Науки, 17 а (телефон: 725-36-53).
 2. Київський район: вул. Сумська, 78 (телефон: 700-00-79).
 3. Слобідський район: вул. Вишнева, 3 (51-31-36).
 4. Холодногірський район: вул. Благовещенська, 34 (712-40-37).
 5. Московський район: пр. Тракторобудівників, 144 (725-37-23).
 6. Новобаварський район: вул. Різдвяна, 1 (712-02-70).
 7. Індустріальний район: вул. Бібліка, 6 (778-88-87).
 8. Немишлянський район: пр. Льва Ландау, 48 (725-31-66).
 9. Основ’янський район: пр. Гагаріна, 7 (725-31-87).

Подобається це:

%d блогерам подобається це: