• Головна
  • Новини
  • Увага! Розпочато прийом робіт на ІX Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020

Увага! Розпочато прийом робіт на ІX Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020

|

З метою привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Конкурс проводиться щороку в два етапи:

І етап – відбіркові регіональні тури (жовтень – лютий);

ІІ етап – фінал та оголошення переможців (березень – квітень).

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:

  • перша група – віком від 6 до 10 років;
  • друга група – віком від 11 до 14 років;
  • третя група – віком від 15 до 17 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Із більш детальною інформацією про умови проведення Конкурсу, вимоги до оформлення малюнків та критерії оцінювання робіт можна ознайомитися на офіційному веб-сайтах ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за посиланням: http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malyunka-2019/.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати поштою малюнки до Головного управління Держпраці у Харківській області за адресою: 61002, м. Харків, вул. Алчевських, 40,  або принести їх особисто за цією ж адресою.

Останній день прийому робіт: 14 лютого 2020р.

Проведення фіналу Конкурсу організовує ДП «Редакція журналу «Охорона праці» у період з 15 березня по 28 квітня 2020 року.

Закликаємо молодь долучитися до участь у ІX Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020!

 

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району ХМР

Подобається це:

%d блогерам подобається це: