Все подолати та сказати життю так

|

«Все подолати та сказати життю так!»

Щороку 3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний День людей з інвалідністю. Ставлення до них є тестовим показником людяності суспільства. Людям з інвалідністю потрібні умови для самореалізації. Адже вони, у своїй більшості, це сильні та вольові люди, які здатні навчатися, працювати та вдосконалюватися.

Та «не хлібом єдиним» існують люди. Серед наших підопічних, які обслуговуються у терцентрі 179 осіб з інвалідністю. І це не статистичні цифри, а живі люди, які творять, мріють, сподіваються на краще та шукають порозуміння.

Вже за доброю традицією у відділенні денного перебування 3 грудня влаштували справжнє свято добра і милосердя. Відбулася зустріч за участю театральної студії та хору «Веснянка». У затишному залі лунали пісні про кохання, доброту, допомогу – такі вже знайомі пісні, але трохи забуті, а душевні вірші та гуморески викликали в присутніх щирі посмішки.

Привернула увагу присутніх виставка мистецьких виробів та художніх творів наших підопічних. А на завершення свята учасники заходу подарували гостям символічний рецепт щастя. Тож у такій атмосфері тепла, затишку і веселощів промайнула наша зустріч. І неможливо заперечити, що такі заходи ще більше об’єднують колектив, роблять його дружнім та єдиним.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: