• Головна
  • Новини
  • В Адміністрації Новобаварського району ХМР відбулося чергове засідання районної робочої групи

В Адміністрації Новобаварського району ХМР відбулося чергове засідання районної робочої групи

|

Управління праці та соціального захисту населення Новобаварського району про діяльність Робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Виконавчим комітетом Харківської міської ради в Новобаварському районі утворена Робоча група з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (далі – Робоча група), яка є постійно діючим дорадчим органом.

12.12.2019 відбулося чергове засідання Робочої групи, під час якого запрошені суб’єкти господарювання заслухані з питань низького рівня середньомісячної заробітної плати, дотримання розміру мінімальної заробітної плати, мінімальних державних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин. З пояснень керівників основними причинами низького рівня заробітної плати є робота за сумісництвом та робота в режимі неповного робочого часу.

Спеціалістом відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради надані роз’яснення щодо основних напрямків  державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю відповідно до Порядку, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 21.08.2019 № 823. Також роботодавців було попереджено про відповідальність у разі порушення вимог чинного законодавства про працю: дисциплінарну (ст. 41  КЗпП України), адміністративну (ст. 41 КпАП України), фінансову (ст. 265 КЗпП України), кримінальну (ст. 172, 173, 175 КК України).

Всього у 2019 році в Новобаварському районі проведено одинадцять засідань Робочої групи, на яких доповідали сто тринадцять та заслухані письмові пояснення сорока восьми суб’єктів господарювання.

Like this:

%d bloggers like this: