• Головна
  • Новини
  • Захід присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю у Основ’янському терцентрі

Захід присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю у Основ’янському терцентрі

|

Міжнародний день людей з інвалідністю – урочистий день з відблиском суму

Міжнародний день людей з інвалідністю не можна назвати святковим, однак, він підкреслює необхідність донести до суспільства думку про справжнє рівноправ’я всіх людей, не дивлячись на фізичні чи інші обмеження. Щороку ми з усією спільнотою консолідуємо свої зусилля задля гармонійної інтеграції людей з обмеженими можливостями у сучасне суспільство.

03 грудня 2019р. у відділенні денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова, з метою підтримки людей з особливими потребами, відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю. З поздоровленнями виступила заступник директора територіального центру Ксенз Т.В., яка від усього колективу побажала присутнім не втрачати бадьорості та сили духу, залишатися прикладом безмежних людських можливостей, наполегливості та непересічної особистості.

До привітань приєдналися учасники поетичного клубу «Поетична мудрість», які з допомогою римованих рядків захопили всіх присутніх оптимізмом, життєрадісністю, вірою в добро і в людей. А учасники хорового колективу піснею «Ми бажаємо щастя Вам» нагадали про необхідність проявляти турботу і гуманне ставлення до всіх оточуючих, попри їх фізичні чи інші вади.

Like this:

%d bloggers like this: