• Головна
  • Новини
  • Міжнародний день людей з інвалідністю в КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь»

Міжнародний день людей з інвалідністю в КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь»

|

«Міжнародний день людей з інвалідністю»

3 грудня кожного року є днем людей з інвалідністю. Мета цього дня – нагадування всьому світовому суспільству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної його частини. В цей день ми намагаємось привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя, акцентуємо увагу громади на перевагах, які вона отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

В нашому центрі в цей день традиційно пройшов концерт, який підготували самі вихованці. А несподіванкою для гостей стало те, що наші дорослі діти більшу частину концертних номерів готували та показували разом з меншими. Малята орієнтувалися на дії дорослих, повторювали їх рухи, із задоволенням брали участь в усіх номерах. Адже вони увесь час відчували підтримку і допомогу дорослих друзів. А після концерту відбулося веселе чаювання зі смачним солодким пирогом.

Ми сподіваємось, що веселими й талановитими виступами, іграми та творчими виробами ми демонструємо суспільству новий підхід до людей з інвалідністю, яких не треба жаліти та надмірно опікуватись ними, а просто слід бути поруч, підтримувати в необхідну мить та сприймати їх повноправними членами нашої громади.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: