Міцні духом люди

|

3 грудня 2019 року в відділенні денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова пройшов концерт за участі клубу активного довголіття «Афродіта» присвячений Міжнародному Дню людей з обмеженими можливостями.

Ми духом стійкі
Не дивіться на нас жалісливо.
Ми – такі, як і ви, як і всі.
Теж ми прагнемо бути щасливі
Попри всі ваші щирі жалі.
Ми – такі, як усі, тільки звикніть,
Не глузуйте й сльозу не роніть.
Як нам хочеться іноді крикнуть,
Що ваш погляд пекуче болить!
Ми звикаєм не бачити очі,
Ми не чуємо шепіт слизький,
Лише схлипуємо серед ночі:
“Ну чому я на світі такий?!”
Та щоб мама, бува, не почула,
Ми зі сліз тих складаєм вірші,
Щоби доля нарешті збагнула –
Ми – незламні, ми – духом стійкі!
Перемучимо! Переборемо!
Вранці – будем сміятися знов
І змагатися будемо з болем,
І ловити в очах… любов.
Пам’ятаючи муки розп’яття –
“Бо ж не відали, що творили…”
Несемо ми “свій хрест” із завзяттям
І прощаємо, як нас учили…

Словами цього вірша розпочалася зустріч присвячена Міжнародному Дню людей з обмеженими можливостями. З привітальним словом до присутніх звернулася заступник директора Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова Санковська Є.В. Ведуча заходу розповіла про історію виникнення Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями та навела статистичні дані стосовно людей з обмеженими можливостями у світі та в Україні, розповіла неймовірні історії з життя людей з обмеженими можливостями.

Концерт розпочався зі сценки «Про добро» літературно-драматичного кружка, звучали пісні на різних мовах світу, танцювальні колективи порадували глядачів запальними танками, були продекламовані вірші та гуморески.

Також для учасників заходу була презентована виставка під назвою: «Творчість наших майстринь», яка продемонструвала різноманітні таланти наших співробітників і підопічних, тим самим показавши, що незважаючи ні на що треба радіти життю і бачити красу навколишнього світу.

Like this:

%d bloggers like this: