Новий рік крокує поруч

|

Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят, з пухнастим білим снігом за вікном, запахом ялинкової хвої, блиском різнокольорових іграшок і, звісно, новорічними зустрічами з найближчими людьми.

26 грудня 2019 року відвідувачі відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова зустрілися, щоб провести  старий рік, згадати найприємніші в ньому події та побажати один одному всього найкращого в прийдешньому році. Керівництво територіального центру від усього коллективу привітало  гостей з майбутніми святами. У вітаннях лунали побажання міцного  здоров’я, родинного тепла та сімейнотерцо затишку.

Працівники відділення денного перебування приготували святкову програму «Новорічне мереживо» з літературними та пісенними вікторинами, конкурсами для ерудитів, новорічними вітаннями. 

Подарунком стали новорічні пісні музичного гуртка «Заспіваймо пісню веселеньку», які залюбки підспівували усі гості. Не залишили свято без сюрпризу і учасники клубів англійської та німецької мов: вони підготували улюблені пісні на іноземних мовах. А учасники поетичного гуртка «Поетична мудрість», за традицією, «дарували» подарунки усім присутнім у вигляді римованих рядків.

Свято удалось на славу! Усі присутні відчули наближення Нового року.

 

 

           

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: