• Головна
  • Новини
  • Підвищення рівня обізнаності молоді у своїх трудових правах, серед учнів 10-11 класів Київського району

Підвищення рівня обізнаності молоді у своїх трудових правах, серед учнів 10-11 класів Київського району

|

ПРЕСРЕЛІЗ

Відділом праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району сумісно з фахівцями відділу соціально – трудових відносин Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району продовжується інформаційно – роз’яснювальна робота щодо дотримання законодавства про працю.

У грудні 2019 року, з метою підвищення рівня обізнаності молоді у своїх трудових правах, серед учнів 10-11 класів деяких шкіл району проведені інформаційно – роз’яснювальні зустрічі.

Майбутнім працівникам розповіли, що праця неповнолітніх врегульована трудовим законодавством праця неповнолітніх осіб, що не досягли 18 років. У трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх. Однак, у галузі охорони праці та робочого часу, надання відпусток та деяких інших умов праці неповнолітні користуються рядом законних пільг.

Під час зустрічей були розповсюджені листівки – пам’ятки щодо працевлаштування неповнолітніх відповідно до чинного законодавства України.

За результатом заходу молодь прийшла до висновку, що відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників цілого ряду соціальних гарантій як сьогодні, так і в майбутньому. Тому всі шукачі роботи повинні бути відповідальними, поважати себе та вимагати безпечну та гідну працю, та бути відповідальними перед суспільством і державою.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: