• Головна
  • Новини
  • У Шевченківському терцентрі відбувся концерт присвячений Новому року

У Шевченківському терцентрі відбувся концерт присвячений Новому року

|

З Новим роком, з новим щастям!

 27 грудня 2019 року, для підопічних відділення денного перебування Шевченківського  територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова, відбувся  концерт  клубу  активного  довголіття  «Афродита»  присвячений святкуванню Нового року.

Дарувати радість напередодні Нового року – добра традиція територіального центру. Гості свята зібрались в красиво прикрашеному актовому залі з блискучою ялинкою, сніговиком. Панувала казкова атмосфера та гарний настрій.

Заступник директора територіального центра Санковська Є.В. привітала усіх присутніх на цьому святі з Новим роком, побажала усім щастя, міцного здоров’я та довголіття. Також з найкращими побажаннями в Новому році до гостей звернулася ведуча  концертної програми.

Продовжилась святкова програма виступами   самодіяльного хору «Живи родник», пісенним колективом «Любимые напевы», танцювальних колективів «Феникс» та «Мальва Данс». Учасники колективів подарували чарівні новорічні пісні, а також віночок українських колядок, щедрівок та віршів. З великим задоволенням гості свята насолоджувались інсценованою гуморескою, родзинкою концерту став виступ бандуристки.

Глядачі на концерті отримали незабутні враження, бурхливі емоції та залишили у своєму серці яскраві спогади від побаченого.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: