• Головна
  • Новини
  • Чергове засідання районної робочої групи в Адміністрації Київського району ХМР

Чергове засідання районної робочої групи в Адміністрації Київського району ХМР

|

Питання підвищення рівня заробітної плати, створення нових робочих місць, легалізація зайнятості, а також ліквідація боргу перед працівниками підприємств є важливими у роботі Адміністрації Київського району. Так, 23.12.2019 відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та робочої групи з питань сприяння забезпеченню сплати податків, внесенню інших обов’язкових платежів та виплати заробітної плати за участю заступника голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань, представників Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Київського району Харківської міської ради, відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради, Київського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова,  Київської ДПІ Київського управління ГУ ДПС в Харківській області, відділу статистики Харківського міського центру зайнятості та керівників і представників підприємств та організацій Київського району.

Робочою групою проводиться відповідна робота щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій    з питань оплати праці. На засіданні було заслухано керівників суб’єктів господарської діяльності, досконально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня та заборгованості із сплати ЄСВ. З’ясовано, що основними причинами нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче мінімального рівня є встановлення неповного робочого дня, праця за сумісництвом, оплата праці за фактично відпрацьований час. Також обговорено можливі  вжиті заходи щодо її підвищення.

Керівників підприємств попереджено про персональну відповідальність за порушення вимог діючого законодавства в сфері праці.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: