• Головна
  • Новини
  • 3 грудня у Немишлянському терцентрі відбулась святкова зустріч з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня у Немишлянському терцентрі відбулась святкова зустріч з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

|

Разом ми все подолаємо!

3 грудня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова відбулась святкова зустріч з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. До присутніх звернувся заступник голови Адміністрації з організаційної роботи Лисицький Микола Юрійович, директор терцентру Джурило Тетяна Анатоліївна, голова центру волонтерів ветеранської організації району Полуектова Людмила Миколаївна.

На святі пролунала розповідь про харків’ян, які в різні роки стали лауреатами премії «Подолання». Для учасників заходу була підготовлена сумісна концертна програма відвідувачами відділення денного перебування та учасниками художньої самодіяльності Харківської обласної організації Українського товариства глухих (керівник Мігунова Надія Лаврентіївна).

Чудові номери створили позитивний настрій у залі. Також на святі були відзначені кращі волонтери громадської організації ветеранів України Немишлянського району міста Харкова. Подяку за роботу їм висловила голова ветеранської організації Іванська Людмила Вікторівна.Спілкування, обмін думками та враженнями було продовжено у неформальній обстановці під час дружнього чаювання.

Переймаючись буденними питаннями, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я не тільки у цей день, тому працівники територіального центру щоденно беруть участь у долях цих людей. Будемо раді якщо наша щоденна турбота допоможе їм забути про труднощі, а серця наповняться теплотою та впевненістю у завтрашньому дні.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: