• Головна
  • Новини
  • Внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг у терцентрі Немишлянського району

Внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг у терцентрі Немишлянського району

|

У територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова другого та третього січня поточного року відбулись засідання комісій з внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг догляду вдома, паліативного догляду вдома та соціальних послуг соціальна адаптація, денний догляд за період з 01.09.2019 р. до 31.12.2019 р.
Члени комісії ретельно вивчили питання щодо внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг, що були вище зазначені.

Проведена велика системна робота з отримувачами соціальних послуг для вивчення їх думки про якість послуг, які вони отримували. В опитуванні взяли участь 39% (296 осіб) отримувачів соціальної послуги догляд вдома, 44% (24 особи) отримувачів соціальної послуги паліативного догляду,49% (514 осіб) послуги соціальна адаптація, 100% (23 особи) послуги денний догляд.

У своїх доповідях завідувач відділення соціальної допомоги вдома Сєвєріна З.П., завідувач відділення денного перебування Артьомова Н.В. звернули увагу на наступні питання:

• Дотримання до вимог Державних стандартів соціальних послуг.

• Підвищення рівня професійної компетенції працівників, що надають послуги.

• Виявлення випадків порушень чи недотримання законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють надання соціальних послуг й вжиття відповідних заходів щодо їх усунення.

• Встановлення позитивних тенденцій у процесі надання соціальних послуг.

На засіданні комісій було зазначено, що у всіх одержувачів соціальних послуг спостерігається покращення емоційного і психологічного стану в процесі надання соціальних послуг у порівнянні з періодом, коли соціальні послуги не надавались.

Комісією ухвалено рішення-якість надання соціальних послуг догляду вдома, паліативного догляду вдома та соціальна адаптація, денний догляд оцінити на вищу оцінку – «добре».

Також на комісіях розглянуто та затверджено плани заходів з покращення якості соціальних послуг на 2020 рік.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: