• Головна
  • Новини
  • В Холодногірському районі проведено широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання

В Холодногірському районі проведено широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання

|

В Холодногірському районі проведено широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання району щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин

На виконання доручення прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування Управлінням праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради спільно з відділом праці та зайнятості населення Адміністрації району проведено широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання району щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Інформування проведено з використанням різних форм комунікації, зокрема: безпосереднього відвідування суб’єктів господарювання району, які здійснюють діяльність на території району; направлення пам’ятки щодо належного працевлаштування найманих працівників та стосовно соціальних стандартів з 1 січня 2020 року, шляхом адресної електронної розсилки; проведення в телефонному режимі бесід з роботодавцями.

Під час зустрічей підприємцям та найманим працівникам роздано буклети та пам’ятки щодо належного працевлаштування та недопущення проявів тіньової виплати заробітної плати. Фахівцями надано відповіді на питання стосовно чинного трудового законодавства.

Звернення до роботодавців щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без належно оформлених трудових відносин розміщено на радіовузлах, розташованих на території Харківського Центрального ринку та  ринку «КАЗКА».

Подобається це:

%d блогерам подобається це: