• Головна
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців

|

Шановні роботодавці Холодногірського району м. Харкова!

Протягом 2019 року на підприємствах Холодногірського району зареєстровано 33 нещасні випадки на виробництві, з яких 17 визнано страховими, 4 випадки знаходяться у стадії  розслідування (Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта», КП «Харківський метрополітен», ВП «Локомотивне депо Кременчук» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ВП «Куп’янська дистанція електропостачання» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ВП «Вагонне депо Харків-Сортувальний»  Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», Виробничий підрозділ «Вагонне депо Полтава»  Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ТОВ «Северський-2», Управління поліції охорони в Харківській області Департаменту поліції охорони Національної поліції України, ТОВ «Промметсплав», ТОВ «Діфлон», ТОВ «Ековолокно», КЗОЗ «Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи», ПП «Компанія «Автосервіс-2227»). Головними причинами нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за матеріалами розслідування було невиконання посадових обов’язків та вимог інструкцій з охорони праці.

Оперативним моніторингом щодо стану охорони праці в районі за 2019 рік охоплено 291 підприємство, організація та установа. На цих підприємствах протягом 2019 року чисельність посадових осіб, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 1910 осіб (99,6 % від запланованого), чисельність  робітників, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 6340 осіб (100 % від запланованого), медичні огляди пройшли 12935 працівників певних категорій (100 % від запланованого).

За результатами аналізу інформації щодо виконання  комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам  встановлено, що на здійснення 1750 заходів з охорони праці підприємствами витрачено 47244,49 тис. грн. Витрати на одного працюючого становили 1676,1 грн.

Кількість робочих місць, які підлягають атестації за умовами праці,  склала  2806 одиниць, а кількість атестованих робочих місць – 2804 одиниці. Таким чином, станом на 15.01.2020 на 2 підприємствах не атестовано 2 робочих місця. Питома вага атестованих робочих місць до потрібного становить  99,92 %.

Звертаємо увагу  керівників підприємств, установ та організацій  всіх форм власності та господарювання, що у відповідності до ст. 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавства про охорону праці передбачено дисциплінарну, адміністративну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: