• Головна
  • Новини
  • Інформаційно – роз’яснювальній семінар для представників підприємств Київського району

Інформаційно – роз’яснювальній семінар для представників підприємств Київського району

|

   ПРЕСРЕЛІЗ

22.01.2020 фахівці відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району разом зі спеціалістами Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району провели інформаційно – роз’яснювальній семінар щодо дотримання законодавства про працю, легалізацію зайнятості населені, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та дотримання вимог законодавства з охорони праці. У заході приймали участь представники підприємств Київського району.

Метою заходу стало надання  роз’ясненнь щодо змін у законодавстві про працю. Особливо інспекторами праці було надано роз’яснення щодо змін до Постанови Кабінету Міністрів України №1132 від 04 грудня 2019 року «Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

Фахівці розповили, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці несуть адміністративну та фінансову відповідальність. Однак, у разі виконання припису та усунення виявлених порушень, у визначені приписом строки, заходи щодо притягнення до відповідальності не застосовуються.

Під час зустрічі було нагадано о необхідності додержання діючих законодавчих актів у сфері охорони праці.

Усім присутнім були роздані буклети та листівки, а також проводились консультування з питань офіційного працевлаштування та дотримання вимог законодавства з охорони праці.

                

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: