• Головна
  • Новини
  • Інформаційно – роз’яснювальній семінар для представників підприємств Київського району

Інформаційно – роз’яснювальній семінар для представників підприємств Київського району

   ПРЕСРЕЛІЗ

22.01.2020 фахівці відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району разом зі спеціалістами Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району провели інформаційно – роз’яснювальній семінар щодо дотримання законодавства про працю, легалізацію зайнятості населені, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та дотримання вимог законодавства з охорони праці. У заході приймали участь представники підприємств Київського району.

Метою заходу стало надання  роз’ясненнь щодо змін у законодавстві про працю. Особливо інспекторами праці було надано роз’яснення щодо змін до Постанови Кабінету Міністрів України №1132 від 04 грудня 2019 року «Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

Фахівці розповили, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці несуть адміністративну та фінансову відповідальність. Однак, у разі виконання припису та усунення виявлених порушень, у визначені приписом строки, заходи щодо притягнення до відповідальності не застосовуються.

Під час зустрічі було нагадано о необхідності додержання діючих законодавчих актів у сфері охорони праці.

Усім присутнім були роздані буклети та листівки, а також проводились консультування з питань офіційного працевлаштування та дотримання вимог законодавства з охорони праці.

                

 

Інформаційно-роз'яснювальна робота, Київський район, легалізація трудових відносин, охорона праці, семінар, Управління праці та соціального захисту населення