• Головна
  • Актуально
  • «Виходь на світло» – інформаційно-роз’яснювальні флешмоби у Київському районі

«Виходь на світло» – інформаційно-роз’яснювальні флешмоби у Київському районі

  «Виходь на світло!» – саме під таким гаслом на території України проводиться інформаційна компанія з метою попередження тіньової зайнятості, неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових договорів. Міжнародною організацією праці було розроблено інформаційні листівки на тему: «Переваги офіційного працевлаштування, недоліки і ризики роботи в «тіні» та отримання заробітної плати «в конверті»».

Фахівці відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради сумісно з фахівцями Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради приєднались до низки заходів  з проведення інформаційної компанії.

Проведені флешмоби вкотре дозволили нагадати громадянам про їх трудові права.

Нагадуємо, відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Шановні роботодавці! Закликаємо дотримуватися вимог трудового  законодавства: легалізувати трудові відносини зі своїми працівниками у  найкоротший термін, щоб уникнути фінансових санкцій. Використання незадекларованої праці — грубе порушення трудового  законодавства.

 

 

 

 

 

Like this:

%d bloggers like this: