• Головна
  • Новини
  • Відвідувачі відділення денного перебування Основ’янського терцентра освоюють навички роботи з комп’ютером

Відвідувачі відділення денного перебування Основ’янського терцентра освоюють навички роботи з комп’ютером

|

МІЙ КОМП’ЮТЕР – МІЙ ПОРАДНИК!

Уміння володіти комп’ютером – важлива складова сучасного життя. Тому відвідувачі відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району, на базі факультету «Комп’ютерних та інформаційних технологій», освоюють навички роботи з комп’ютером.

Програма навчання орієнтована на те, щоб дати слухачам загальне уявлення про ноутбук та його можливості. Особливу зацікавленість людей похилого віку викликає можливість оплати комунальних послуг в режимі онлайн, не виходячи із дому. Більше того, комп’ютер для людини «третього» віку – це не тільки альтернатива банківській карті! Це і можливість доступного спілкування з рідними та близькими в будь – якій частині світу, і доступ до медичних послуг, найширший простір для творчості та хобі!

В програму навчання входять теоретичні та практичні заняття. Слухачі факультету «Комп’ютерних та інформаційних технологій» згодом стануть частиною онлайн – спільноти, що, у свою чергу, сприятиме подальшому підкоренню віртуального простору.

Like this:

%d bloggers like this: