В Адміністрації Київського району ХМР відбувся семінар

В приміщенні Адміністрації Київського району Харківської міської ради 05.02.2020  відбувся семінар на тему «Найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, легалізація зайнятості населені, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці». В заході прийняли участь фахівці відділу праці та зайнятості населення адміністрації Київського району Харківської міської ради, управління праці та соціального захисту населення адміністрації Київського району Харківської міської ради та фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Харківського міського центру зайнятості.Під час зустрічі було акцентовано увагу присутніх на деяких змінах в законодавстві про працю та зайнятість населення.

Так розглянуто Закон України № 378- ІХ «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України», підписаний Президентом України 31.01.2020, яким внесено зміни до деяких статей Кодексу, а саме суттєві зміни до ст. 265- зменшено фінансові санкції за порушення законодавства про працю.

Також у разі сплати юридичною особою або фізичною особою – підприємцем, яка використовує найману працю, 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вручення постанови про накладення штрафу за порушення вимог законодавства про працю, передбаченого цією статтею, така постанова вважається виконаною.

Фахівці Харківського міського центру зайнятості розповіли, що для роботодавців створено новацію – професійний консультант роботодавця. Такій консультант допоможе у підборі персоналу та розробить разом з вами спільну стратегію співпраці, враховуючи специфіку вашої діяльності.

Наголошено про неможливість використання праці найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати в «конверті». Запропоновано представникам підприємств, організацій укласти Угоди з Харківським міським центром зайнятості про співпрацю.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: