• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Захопливий екскурс у біографію А.П.Чехова для підопічних Московського терцентра

Захопливий екскурс у біографію А.П.Чехова для підопічних Московського терцентра

|

160 років від дня народження Антона Павловича Чехова

«Україна дорога і близька моєму серцю. Я люблю її літературу, музику і прекрасну пісню, сповнену чарівної мелодії. Я люблю український народ, який дав світові такого титана,  як Тарас Шевченко»

А. П. Чехов

До 160 річниці від дня народження класика світової літератури письменника Антона Павловича Чехова у відділенні денного перебування терцентру Московського району відбулася літературна екскурсія життєвим шляхом письменника.

У рамках університету третього віку, Факультету «Творчість», бібліотека-філія №29 ім.Г.С.Сковороди провела захопливий екскурс у ті давні часи, коли народився, жив та творив А.П.Чехов.

Антон Павлович Чехов народився рівно 160 років тому, 29 січня 1860 року. Загальновизнаний класик світової літератури. За професією лікар. Почесний академік Імператорської Академії наук у галузі красного письменства (1900-1902рр). Один з найвідоміших драматургів світу. Його твори перекладені більш ніж на 100 мов. Його п’єси, особливо «Чайка», «Три сестри» і «Вишневий сад», протягом більше ніж сто років ставляться в багатьох театрах світу!

Ведуча заходу, Тетяна Василівна Фіделіна, цікаво поєднувала розповіді біографії та романтичні та чуттєві композиції у виконанні Таїси Павлівни Свірід та Олени Михайлівни Носової. Талановита гра занурила слухачів у неймовірну атмосферу музично-поетичних композицій.

Адміністрація терцентру Московського району вдячна за співпрацю завідувачці бібліотеки Валерії Станіславівні Гришко та чекає наступної зустрічі з цікавими заходами.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: