Працюй легально-забезпечь своє майбутне

         « ПРАЦЮЙ ЛЕГАЛЬНО – ЗАБЕЗПЕЧЬ СВОЄ МАЙБУТНЕ»

Проблема незадекларованої праці на сьогодні є однією із найпотужніших перешкод у забезпеченні гідної праці і більш високих темпів зростання економіки.

Харківська область входить до ТОП – 5 областей за рівнем зайнятості населення у віці 15-70 років, як зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

В Харківській області протягом січня тривала цільова інформаційна кампанія з детінізації зайнятості, спрямована на реалiзацiю виконання доручення Прем’єр-мiнiстра України Олексія Гончарука вiд 22.01.2020 р. №2313/0/1-20.

З метою виконання доручення Прем’єр-мiнiстра України, 31.01.2020 у Харківському міському центрі зайнятості відбувся семінар для підприємств, організацій та фізичних осіб – підприємців міста Харкова. У семінарі прийняли участь інспектори відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради, фахівці Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради та представники Головного управління Держпраці у Харківській області.

Акцентовано увагу щодо потреби в укладенні колективного договору, що насамперед вона зумовлена метою укладення такого договору, а саме — запобіганням конфліктам і спорам, які можуть виникнути в трудовому колективі, та їх урегулюванням. Причому чим більше працівників працює на підприємстві, тим вища ймовірність виникнення таких конфліктів унаслідок різноманітності професійних інтересів, прагнень та поглядів учасників трудового процесу. Колективним договором установлюються, зокрема, соціальні пільги, гарантії та компенсації, регулюються трудові і соціальні відносини в колективі.

Запропоновано всім роботодавцям до 01.02.2020 року оформити трудові договори з усіма найманими працівниками задля уникнення фінансової відповідальності, передбаченої ст. 265 КЗППУ.

Like this:

%d bloggers like this: