• Головна
  • Новини
  • Проводи Зими та зустріч Весни із Масляною у Слобідському терцентрі

Проводи Зими та зустріч Весни із Масляною у Слобідському терцентрі

|

Здрастуй, Масляна! Здрастуй, Весно красная!

Серед традиційних українських обрядів, які зародилися ще в дохристиянські часи, є Масляна. Це народне свято, що присвячене зустрічі весни та проводів зими. 27 лютого проводжали Зиму та зустрічали Весну із Масляною у Слобідському терцентрі. Музика, співи та гучне гуляння лунали за межі будівлі.

Масляна, Масляна! Здрастуй, Весно красная.
Млинцем почастуй, на святі потанцюй!

Глядачів захоплювало цікаве дійство свята. Знов до присутніх завітав величний Дід Мороз, білосніжна красуня Зима,солов’їна Весна у різнобарвному віночку та сестри весняних місяців. Лунали народні пісні, інсценовані дійства, веселі гуморески – усе це проходило на імпровізованій сцені залу. У програмі концерту, який органічно вплітався у сценарій театралізованого дійства, брали участь як артисти, так і глядачі.

Свої таланти демонстрували самодіяльні артисти, а саме: хор «Веснянка» та ансамбль «Візерунок», солісти Валентина Парінічева, Валентина Курбатова, Лідія Пономаренко, артисти театральної студії – Лідія Ветченкіна, Ольга Смірнова, Тетяна Бондаренко і ведучі Валентина Чечеріна та Валентина Грицай. На екрані кінозалу демонструвалися відеокліпи та глядачі змогли повною мірою зануритися у казкову атмосферу «Весняної феєрії». На останок, звісно, почастували друзів рум’яними млинцями.

Хай буде ця зустріч у нас не остання,
Многії літа бажаєм на прощання.
Хай, добрії люди, вам щастя буде,
Хай буде доля на все роздолля!

Like this:

%d bloggers like this: