• Головна
  • Новини
  • У Новобаварському районі відбувся семінар «Актуальні питання детінізації зайнятості та доходів населення»

У Новобаварському районі відбувся семінар «Актуальні питання детінізації зайнятості та доходів населення»

|

30.01.2020 в Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради відбувся семінар на тему: «Актуальні питання детінізації зайнятості та доходів населення».У семінарі взяли участь спеціалісти відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Новобаварського району, представники Управління праці та соціального захисту населення, Центрального управління ДПС у Харківській області, головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, Харківського міського центру зайнятості, представники підприємств, організацій, установ району.

Під час семінару обговорювалися основні напрямки нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, легалізація праці неоформлених працівників, шляхи співпраці роботодавців зі службою зайнятості. Особливу увагу приділено негативним наслідкам використання незадекларованої праці. Адже неоформлені працівники втрачають не тільки соціальні гарантії сьогодні, а й позбавлені гідної пенсії в майбутньому.

Фахівець Харківського міського центру зайнятості зупинилася на питанні стимулювання роботодавців для створення нових робочих місць. Спеціалісти Управління праці та соціального захисту населення Новобаварського району звернули увагу роботодавців на недопущення порушень законодавства про працю, роз’яснили переваги укладення колективних договорів.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: