• Головна
  • Новини
  • Представники клубу активного довголіття Московського терцентру відвідали боулінг

Представники клубу активного довголіття Московського терцентру відвідали боулінг

|

«Люди повинні бути активними і прагнути до того, щоб ця активність зберігалася якомога довше, незалежно від того, скільки тобі років!»

Світлана Горбунова-Рубан

Боулінг

Представники клубу активного довголіття територіального центру Московського району міста Харкова на регулярній основі відвідують  боулінг. Охочі позмагатися у влучності збираються у команди та активно проводять час.

Спортсмени від 60 до 85 років відточують свої навички і майстерність у грі в  боулінг. Деяки пенсіонери  вперше навчилися тримати кулю для боулінгуна ціх зустрічах, а для інших це вже стало хоббі! Пограти в боулінг з однолітками – означає провести час весело, драйвово та з користю!  Физична активність і прагнення до перемоги, задоволення від влучання по кеглях та азарт  гри, відчуття радості від спілкування- все це боулінг!

Саме  влаштуваням  активного та веселого дозвілля для тих, хто пішов на заслужений відпочинок, займаються  працівники відділення денного перебування та сподіваєються,  що наші підопічні с задоволенням і далі будуть грати у цю  дивовижну гру!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: