• Головна
  • Актуально
  • В Адміністрації Київського району проведено інформаційно-роз’яснювальну бесіду з представниками підприємств будівельної галузі

В Адміністрації Київського району проведено інформаційно-роз’яснювальну бесіду з представниками підприємств будівельної галузі

Фахівцями відділу праці та зайнятості населення Адміністрацій Київського району сумісно з фахівцями Управління праці та соціального захисту населення Адміністрацій Київського району на виконання доручення Прем’єр – міністра України О. Гончарука від 05.02.2020 №4734/0/1-20 та від 17.02.2020 № 6698/0/1-20 «Про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці та оптимізації визначення процедури розміру заробітної плати у будівельній галузі», продовжується проведення інформаційної компанії з детінізації зайнятості у будівельній галузі.

Фахівцями 12.03.2020 проведено інформаційно – роз’яснювальну бесіду у приміщенні Адміністрації Київського району з представниками підприємств будівельної галузі. Окрему увагу було приділено питанням профілактики виробничого травматизму під час виконання будівельних робіт, адже будівництво є однією із найбільш травмонебезпечних сфер господарювання. Під час заходу було зазначено про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Представники підприємств отримали інформаційні листівки розроблені Міжнародною організацією праці під слоганом «Виходь на світло», які закликають до офіційної праці.

Наприкінці зустрічі фахівцями Управління з питань праці було надано рекомендації МОЗ щодо профілактики інфікування коронавірусом Covid-19 серед працівників. Всім присутнім роздано інформаційні плакати з рекомендаціями, які надані фахівцями МОЗ та Всесвітньої організації охорони здоров’я, буклети та листівки.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: