• Головна
  • Новини
  • В Адміністрації Новобаварського району ХМР проведено семінар для роботодавців

В Адміністрації Новобаварського району ХМР проведено семінар для роботодавців

|

Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Новобаварського району ХМР про проведення семінару в рамках двомісячника з укладання колективних договорів.  

Управлінням праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради проведено семінар з питань укладання колективних договорів за участю представників 17 підприємств, установ, організацій району.

Під час семінару розглянуті питання про стан виконання умов колективних договорів та їх повідомної реєстрації, надані  рекомендації щодо змісту колективних договорів, ведення колективних переговорів.  

Учасники семінару були проінформовані про соціальні стандарти і гарантії на 2020 рік, про стан виробничого травматизму і професійних захворювань на підприємствах району. 

Представник Навчально-наукового медичного комплексу «Університетська клініка» ХНМУ доповіла про стан виконання положень колективного договору в частині охорони праці.  

Особливу увагу під час семінару приділено питанням подолання тіньової зайнятості, неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, застосування заходів впливу за порушенням норм трудового законодавства.

  

Подобається це:

%d блогерам подобається це: