• Головна
  • Новини
  • В Адміністрації Холодногірського району ХМР проведено семінар для роботодавців

В Адміністрації Холодногірського району ХМР проведено семінар для роботодавців

|

В рамках двомісячника з укладання колективних договорів

проведено семінар для роботодавців Холодногірського району

Адміністрацією Холодногірського району Харківської міської ради спільно з Управлінням праці та соціального захисту населення адміністрації району та Харківським центром зайнятості в рамках соціального партнерства 12 березня 2020 року проведено семінар для роботодавців за тематикою: «Основні питання врегулювання соціально-трудових відносин на підприємствах району».

Семінар організовано в рамках двомісячника з укладання колективних договорів, який щорічно проводиться в лютому-березні.

Проведення двомісячника з укладання колективних договорів передбачає собою здійснення низки заходів, які проводяться сторонами соціального діалогу, зокрема шляхом  аналізу стану укладання та виконання колективних договорів, надання методичної та консультаційної допомоги соціальним партнерам.

Учасників заходу ознайомлено з основними завданнями колективно-договірної кампанії на 2020 рік, новинами законодавства, що регулюють сферу праці, які необхідно врахувати при укладанні колективного договору та основними питаннями колективно-договірного врегулювання соціально-трудових відносин. Докладно роз’яснено питання запровадження ефективної системи охорони праці на підприємствах та основні положення Закону України «Про охорону праці», а також щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Представник Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» поділилася з учасниками семінару досвідом, як колективний договір може буди дієвим інструментом соціального захисту працівників підприємства.

Фахівці Харківського обласного та міського центрів зайнятості розповіли про послуги державної служби зайнятості та шляхи співпраці з роботодавцями в організації навчання безробітних та робітників підприємства.

 Також в ході семінару зазначено, що на сьогоднішній день пріоритетними завданнями у сфері соціально-трудових відносин є: подолання негативних наслідків тіньової зайнятості, підвищення рівня заробітної плати, вжиття всіх можливих заходів щодо недопущення заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення безпечних умов праці на виробництві. Тому в даний час, на виконання доручень Прем’єр-міністра України, проводиться широка інформаційна кампанія серед роботодавців щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Під час семінару розповсюджено матеріали та пам’ятки з різних питань соціально-трудових відносин та охорони праці та надано відповіді на питання учасників семінару.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: