• Головна
  • Новини
  • Зустріч «Від усієї душі» до свята Масниці та Дня іменинника у Шевченківському терцентрі

Зустріч «Від усієї душі» до свята Масниці та Дня іменинника у Шевченківському терцентрі

|

29 березня 2020 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбулася зустріч «Від усієї душі» до свята Масниці та Дня іменинника.

Масниця традиційно знаменує старт весни та розпочинає весняний цикл традиційних свят. Ведуча свята розповіла про історію, традиції, прикмети Масниці. Гостей почастували традиційною стравою – млинцями, що готуються у дні Масляного тижня. Відбувся невеличкий концерт клуба активного довголіття «Афродіта», а також зі своїм музичним привітанням до гостей свята завітала музичний працівник музичної школи № 9 Нетецька Ольга Юріївна. Свято продовжилось дружнім чаюванням із солодощами.

Також традиційно кожного місяця у відділенні денного перебування відзначають День іменинників. Підопічні, які народились у лютому отримали привітання з найкращими побажаннями. Присутні прослухали гороскоп знаків Водолія та Риб, взяли участь у веселих конкурсах. Наприкінці заходу підопічні висловили свою вдячність за гарно організоване свято на їхню честь.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: