Подих весни у Слобідському терцентрі

|

Одне з найпрекрасніших свят у нашому календарі, яке символізує свято весни, радості, любові й чарівного жіноцтва – це Міжнародний жіночий день 8 Березня. З першим теплим подихом весни розквітають квіти, а з ними квітнуть і наші жіночки-україночки.

10 березня у Слобідському терцентрі відбувся святковий концерт, присвячений жінкам. Побажання міцного здоров’я, благополуччя, злагоди запрошені зустрічали оплесками. Яке то щастя нести в душі пісню. Саме красиве гучне пісенне перевесло лунало у залі з уст хору відділення денного перебування «Веснянка».

Незабутні хвилини відпочинку і спілкування із піснями про матір, кохання, весну підготували учасники вокального ансамблю «Візерунок». Приємно несподіваним для всіх був виступ Паранічевої Валентини Олексіївни, яка подарувала глядачам сценку «Фітнес» та прем’єру пісні «Дієта». Гарний настрій присутнім дарували заслужені солісти хорової студії своїми піснями та веселими гуморесками у виконанні Скрипнікової Серафими Степанівни, Рибалкіна Анатолія Микитовича, Смирнової Ольги Михайлівни. Особливу увагу приділили жіночкам-бабусям. Для них лунала пісня «Осіннє золото» у виконанні Пономаренко Лідії Андріївни.

Присутні гості дякували за чудову можливість спілкування, адже цього дуже не вистачає людям у наше інтерактивне століття. Свято продовжувалося за святковим столом.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: