• Головна
  • Актуально
  • 2 березня розпочалася масштабна всеукраїнська кампанія з детінізації зайнятості у будівельній галузі

2 березня розпочалася масштабна всеукраїнська кампанія з детінізації зайнятості у будівельній галузі

2 березня розпочалася масштабна всеукраїнська кампанія з детінізації зайнятості у будівельній галузі

Департамент праці та соціальної політики Харківської міської ради інформує. На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі 2 березня в міста Харкові  стартувала масштабна всеукраїнська кампанія, яка відбуватиметься у два етапи.

З 2 березня по 20 березня в місті  проходять інформаційні заходи, під час яких інспектори праці районних адміністрацій Харківської міської ради та спеціалісти відділів соціально трудових відносин управлінь праці та соціального захисту населення районних адміністрацій Харківської міської ради  роз’яснюють  роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці.

У ході першого етапу кампанії, значна увага буде також приділена питанням профілактики виробничого травматизму під час виконання будівельних робіт.

Окремо звертаємо увагу, що у ході першого етапу кампанії жодні заходи впливу не застосовуватимуться.

З 30 березня по 30 квітня  інспектори праці районних адміністрацій Харківської міської ради  проводитимуть інспекційні відвідування суб’єктів господарювання. Подібна кампанія вже відбулася у сфері торгівлі товарами та послугами, готельно-ресторанного бізнесу, а у галузі сільського господарства, транспорту та кур’єрської діяльності – запланована впродовж 2020 року.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: