Проведення Дня охорони праці у Київському районі м.Харкова

        У 2020 РОЦІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ДЕВІЗОМ

«ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ: БЕЗПЕКА І ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ»

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці. Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

Оцінки Міжнародної організації праці вказують на потенційну загрозу неабиякого зростання безробіття і неповної зайнятості, скорочення робочого часу, суттєвого зниження заробітної плати та доходів працівників тощо.

Управлiння працi та соцiального захисту населення Адмiнiстрацii Киiвського району сумiсно з фахiвцями вiддiлу працi та зайнятостi населення Адмiнiстрацii Киiвського району  звертає увагу керівників підприємств, установ, організацій, де неможливо забезпечити дистанційний режим роботи під час карантину, на забезпечення нагальних профілактичних та протиепідемічних заходів для недопущення поширення випадків захворювання на COVID-19. Особливу увагу потрібно приділити захисту лікарів та інших медичних працівників, що перебувають в епіцентрі складної ситуації, виконуючи професійні обов’язки з надання медичної допомоги пацієнтам, збереження їх здоров’я та життя.

Під час кризи робочі місця можуть мати життєво важливе значення для запобігання та контролю спалахів. Адекватні заходи безпеки та гігієни праці на роботі можуть відігравати вирішальну роль у стримуванні поширення хвороби, захищаючи працівників і суспільство в цілому. Уряди, роботодавці та працівники відіграють певну роль у подоланні кризи  COVID19, і їх співпраця є ключовою. Змінюємося разом!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: